Select Page

Atletski dvoranski mnogoboj za mlajše učence in učenke

V atletski dvorani v Sl.Bistrici, se je v torek, 27.3., odvijalo Medobčinsko tekmovanje v atletskem mnogoboju za mlajše učence in mlajše učenke. Ekipe in posamezniki so se pomerili v mnogoboju (tek na 60m, suvanje medicinke, skoku v daljino in skoku v višino). Tudi tokrat so nas učenci odlično zastopali. Dekleta (Ema Doberšek-6.c, Vita Robar in Špela Dokič – 7.a) so osvojila ekipno 1.mesto in tudi zmagovalka pri posameznicah je bila naša učenka Ema Doberšek (6.c). Med učenci je ekipa 2 (Nik
Arčnik Vekjet, Bian Nabernik, Kristijan Lamut, Boštjan Adan – 7.c) osvojila 3.mesto, med posamezniki pa je Tilen Vogrinec(7.a)zasedel 3.mesto. Žal naši 1ekipi učencev v sestavi: Tilen Vogrinec, Jaka Celcer in Niko Tomac (7.a) ter Lan Blatnik iz 7.brazreda, ni uspelo stopiti na zmagovalni oder a tudi nehvaležno 4.mesto je lep uspeh. Vsi so se trudili po svojih najboljših močeh za kar jim seveda čestitamo!