INTERESNE DEJAVNOSTI
Matična šola
Razred | Učitelj | Naziv dejavnosti |
1.–2. | Jana Mohorko | Pravljična telovadba |
2.–3. | Jana Mohorko | Naravoslovni krožek |
1.–3. | Branka Dornik Mesarič | S šivanko v blago |
2.–3. | Danijela Lesjak | Igrarije |
1. | Rebeka Bračič | Glasbene urice |
2.–3. | Rebeka Bračič | Otroški pevski zbor |
1.–3. | Petra Jankovič | Plesni odklop |
1.–3. | Staša Leskovar | Ingoličeva bralna značka |
1.–3. | Staša Leskovar | Jutranja pravljična joga |
1.–3. | Andreja Jež | Zdrav način življenja |
2.–3. | Dušan Videčnik | Zdrav življenjski slog |
1.–5. | Romina Breznik | EKO bralna značka |
4.–5. | Vida Bombek | Ingoličeva bralna značka |
5., 6., 9. | Vida Bombek | Angleški knjižni molj |
6.–8. | Bojana Marin | Ekokviz |
4.–5. | Rebeka Bračič | Otroški pevski zbor |
6. | Rebeka Bračič | Mladinski pevski zbor |
6. | Rebeka Bračič | Šolski band |
4.–7. | Petra Jankovič | Gibalni odklop |
5.–9. | Irena Krajnc | Nemški knjižni molj |
4.–6. | Irena Krajnc | Nemški krožek |
4., 7.–8. | Irena Krajnc | Angleški knjižni molj |
5.–7. | Metka Štebih | Atletika in igre |
6. | Nataša Kolednik | Medvrstniška učna pomoč |
6.–9. | Nataša Marinič Vidonja | Logične uganke in zavozlanke |
4.–6. | Mira Balažic | Rešujmo spore – mediacija |
6.–9. | Marjana Sagadin | Prva pomoč |
4.–5. | Zdenka Felicijan | Lonček kuhaj |
4.–5. | Romina Breznik | EKO bralna značka |
6. | Lara Železnik | Likovni krožek Harmonija |
4.–9. | Miroslav Brdnik | Čebelarski krožek |
4.–5. | Martina Brmež | Kaligrafija |
5., 6., 9. | Vida Bombek | Angleški knjižni molj |
7.–9. | Rebeka Bračič | Mladinski pevski zbor |
7.–9. | Rebeka Bračič | Šolski band |
7. | Petra Jankovič | Gibalni odklop |
4.–6. | Saša Pušaver | Planinci |
8.–9. | Zvonko Hraš | Športne igre |
7.–9. | Miran Klavž | Odbojka – dekleta |
7.–9. | Miran Klavž | Varnost v prometu – Kaj veš o prometu? |
5.–9. | Suzana K. Sattler | Šolska skupnost |
7.–9. | Suzana K. Sattler | Geografsko zgodovinski krožek |
7.–9. | Suzana K. Sattler | Vesela šola |
6.–9. | Romana Vek | Ingoličeva bralna značka |
6.–9. | Suzana K. Sattler | Kreativno sproščanje |
8.–9. | Ksenija Rosc B. | Skrb za zdravje in čebelarjenje |
7.–9. | Irena Krajnc | Debatni klub |
6.–9. | Lara Železnik | Likovni krožek Harmonija |
7.–9. | Nataša Kolednik | Medvrstniška učna pomoč |
7.–9. | Nataša Marinič Vidonja | Logične uganke in zavozlanke |
8.–9. | Cvetka Govejšek | Vadimo matematiko in fiziko |
6.–9. | Andreja Jež | Šolski novinarji |
7.–9. | Mateja Pučko Erhatič | Recitatorji |
7.–9. | Mateja Pučko Erhatič | Šolski časopis |
7.–9. | Zdenka Felicijan | Male sive celice |
PŠ Zgornja Polskava
Razred | Učitelj | Naziv dejavnosti |
1.–5. | Mihaela Haralovič | Ingoličeva bralna značka |
1.–2. | Simona Lahe | Igrarije |
1.–6. | Mateja Kumrič | Eko bralna značka |
2.–3. | Rebeka Bračič | OPZ – Otroški pevski zbor |
1. | Rebeka Bračič | OPZ – Glasbene urice |
1.–4. | Petra Jankovič | Gibalni odklop |
1.–3. | Petra Jankovič | Igriva atletika |
2.–3. | Valerija Florjančič | Raziskujemo naravo |
2.–3. | Petra Keršič | S kovčkom okoli sveta |
1.–6. | Saša Pušaver | Planinci |
1.–2. | Jožica Celan | Vrtnarsko-kuharski krožek |
3. | Petra Keršič | Lutke |
4.–6. | Vida Bombek | Angleški knjižni molj |
4.–6. | Mihaela Haralovič | Kravžljamo možgančke |
4.–6. | Mateja Kumrič | Vesela šola (priprava na tekmovanje) |
4.–6. | Karmen Rampre | Razgibajmo se |
4.–6. | Rebeka Bračič | Mladinski pevski zbor |
5.–6. | Miran Klavž | Gibalni odklop |
4.–6. | Valerija Florjančič | Šolska skupnost |
4.–6. | Valerija Florjančič | Turistični krožek |
4.–6. | Miran Klavž | Odbojka |
4.–6. | Damjana Dornik | Matematično-logični Bober (priprava na tekmovanje) |
4.–5. | Damjana Dornik | Odnosi so lahko (ne)varni |
6. | Andreja Jež | Ingoličeva bralna značka |
4.–6. | Andreja Jež | Recitatorji |
4. | Petra Keršič | Lutke |
4. | Damjana Dornik | Dramski krožek |
PŠ Pragersko
Razred | Učitelj | Naziv dejavnosti |
2.–3. | Aida Volavšek | Odkrivamo naravo |
1. | Aida Volavšek | Igranje, gibanje, znanje |
1.–3. | Vanja Böhm | Problemov ne rešujemo s pestmi (mediacija) |
2.–3. | Vanja Böhm | Športni navdušenci migamo z žogo in drugače |
1.–3. | Suzana Mlakar | Ročne spretnosti |
2.–3. | Učiteljica OPB | Igre in igrače nekoč |
1.–9. | Majda Vaupotič | Gremo mi v naravo (planinci) |
1.–3. | Majda Vaupotič | Ingoličeva bralna značka |
2.–3. | Nina Gošnjak | Igrarije |
1.–3. | David Lešnik | Gibalni odklop |
1.–5. | Romina Breznik | EKO bralna značka |
1.–4. | Suzana Mlakar | Cici vesela šola |
2.–5. | Majda Vaupotič | Vrtnarski krožek |
4.–5. | Breda Gril | Logika (priprava in tekmovanje) |
6.–8. | Bojana Marin | Ekokviz |
2.–5. | Lucija Pocrnja | OPZ Pragersko |
6. | Lucija Pocrnja | MPZ Pragersko |
4.–6. | Marjetka Šetar | Črno beli dvoboj |
4.–9. | Marjetka Šetar | Vesela šola |
2.–9. | Marjetka Šetar | Bober (priprava in tekmovanje) |
5. | David Lešnik | Kolesarski izpit |
6.–9. | Martina Žaberl | Ingoličeva bralna značka |
6.–9. | Martina Žaberl | Recitatorji |
4.–6. | David Lešnik | Gibalni odklop |
4.–5. | Zdenka Felicijan | Lonček kuhaj |
4. | Zdenka Felicijan | Angleški knjižni molj |
4.–5. | Romina Breznik | Ingoličeva bralna značka |
5.–9. | Anja Veit Cvetko | Angleška bralna značka |
5.–9. | Dolores Malić | Nemška bralna značka |
5.–9. | Breda Gril | Reševanje sporov- mediacija |
7.–9. | Bojana Marin | Zgodovinsko-geografski krožek |
7.–9. | Bojana Marin | GLOBE |
6.–9. | Lucija Pocrnja | MPZ Pragersko |
8.–9. | Natalija Hajšek | Tekmovanja v enem (iz znanja sladkorne bolezni, biologije, kemije) |
6.–7. | Natalija Hajšek | Skrb za zdravje in čebelarjenje |
8. | David Lešnik | Promet |
5.–7. | Metka Štebih | Badminton in namizni tenis |
6.–9. | Lara Železnik | Likovni krožek – Colours |
6.–9. | Milena Čakš Karpov | Kaligrafija |
7.–9. | Milena Čakš Karpov | Oglasna tabla |
6.–9. | Milena Čakš Karpov | Logične uganke in zavozlanke |
6.–9. | Martina Žaberl | Oder |
8.–9. | Šolski radio | Rebeka Pirš |